Intencje

Strona główna » Intencje

wielkość tekstu:A | A | A

 

 

XXIX NIEDZIELA 24.10.2021

8.30.+Janusz Gielmuda i dusze w czysciu.

10.00. Bractwo Skaplerza Świetego.

11.30.+Agata Zając.Gregorianka of córki.

17.00.Duszpasterstwo Kolejarzy. Dziękczynna 18 ur. Doroty.

 

Poniedziałek 25.10. wsp.św.Katarzyny Aleksandryjskiej

7.00.Gregorianka +Agata Zając of córki

17.00.+ Stanisław Radliński 32r.

Wtorek 26.10.

7.00.+Agata Zając

17.00.Msza Św. Zbiorowa i Nowenna do św.Antoniego.

Środa 27.10.

7.00.+Agata Zając gregorianka

17.00.+Tadeusz im. i Danuta Kowalczuk.of żony i matki.

Czwartek 28.10.

7.00. +Władysława Szałajko.

17.00.+o.Albin Sroka r.

20.00.+ Agata Zając gregorianka

Piątek 29.10.

7.00.+ Agata Zając gregorianka

11.00.O łaski dla Barbary i Elżbiety i ich rodzin.of matki.

17.00.Apostolstwo DŚ. 2.+Julia 3r. +Teresa i łaski dla Basi 60 ur.

Sobota 30.10.

7.00.+Salomea Dabrowska 3r.

11.00.+Agata Zając gregorianka. 2.+Bronisław Mazur. 9r

17.00.Msza Św. Zbiorowa i Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.

 

XXX NIEDZIELA 31.10.2021

8.30.+Stanisław, Bogummiła Wieczerzańscy.

10.00. +Lech Iwynic 21r. i zm. z rodziny.

11.30.O łaski dla Tadeusza i jego rodziny.

17.00.+Jan, Leonia Kwitek, + z rodz. Antoniewiczów,Bełzów,Kwitek.

XIX NIEDZIELA 17.10.2021

8.30. W intencji Izabeli o zdrowie i łaski dla Janusza i Larisy.

10.00.+Z rodziny Boroniów.

11.30.+Krystyna Lupa-Dec 2m.

17.00.Krucjata Różańcowa za Ojczyznę. 2.+Agata Zając.

 

Poniedziałek 18.10.

7.00.Gregorianka +Agata Zając

17.00.+Czesław Solikiński 24r. 2.Dziękczynna Trójcy Swiętej.

Wtorek 19.10.

7.00.+Agata Zając 2.Antoni i Augustyn Spis i zm z rodziny.

17.00.Msza Św. Zbiorowa i Nowenna do św.Antoniego.

Środa 20.10.

7.00.+Agata Zając gregorianka

17.00.+Maria Puszka 11m.

Czwartek 21.10.

7.00.+ Agata Zając gregorianka

13.30.Akademia Zamojska-Inauguracja.

17.00.+Krystyna Gaca 7m.

20.00.+Michał Hoim 1r.

Piątek 22.10.

7.00.+ Agata Zając gregorianka

11.00.+Genowefa i Edward Porwisz

17.00.Dziekczynno-błagalna za udaną operaccję.

Sobota 23.10.

7.00.+Agata Zając gregorianka of. Elżbiety Zając.

17.00.Msza Św. Zbiorowa i Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.

 

XX NIEDZIELA 24.10.2021

8.30.+Janusz Gielmuda i dusze w czysciu,które najbardziej potrzebują.

10.00. Bractwo Skaplerza Świetego.

11.30.+Agata Zając.Gregorianka of córki.

17.00.Dziękczynna 18 urodziny Doroty Bajor.

XXVIII NIEDZIELA 10.10.2021

8.30.Gregorianka +Agata Zając

10.00. Rycerstwo Niepokalanej

11.30.+Maria Gmyz 8m.

17.00.+Agnieszka Żebrowska 3r.

18.30.Msza Trydencka.

Poniedziałek 11.10.

7.00.Gregorianka +Agata Zając

17.00.+Marian,Emilia,Kazimierz,Helena,ks.dr Jan Gawroński.

Wtorek 12.10.

7.00.+Agata Zając

17.00.Msza Św. Zbiorowa i Nowenna do św.Antoniego.

Środa 13.10.

7.00.+Agata Zając gregorianka

17.00.Katarzyna, Bronisław, Franciszek.

Czwartek 14.10.

7.00.+ Agata Zając gregorianka

17.00.+Ksenia 62r. Aleksander,Katarzyna i Andrzej

20.00.Dzieło Świętych Aniołów.

Piątek 15.10.

7.00.+ Agata Zając gregorianka

11.00.+Czesław Ciurysek

17.00.+Jadwiga Piasecka 3m. 6.07.21,+Zbigniew Staszak. of koleżanek.

Sobota 16.10.

7.00.+Agata Zając gregorianka of. Elżbiety Zając.

11.00.Legion Maryi.

17.00.Msza Św. Zbiorowa i Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy

. XXIX NIEDZIELA 17.10.2021

8.30. W intencji Izabeli o zdrowie i łaski dla Janusza i Larisy.

10.00.+Z rodziny Boroniów.

11.30.+Krystyna Lupa-Dec 2m.

17.00.Krucjata Różańcowa za Ojczyznę.

17.00.+Agata Zając.Gregorianka.

XXVII NIEDZIELA 03.10.2021

8.30.W intencji Ireny i Ryszarda 42 r.ślubu, ur Ryszarda.

10.00. O łaski dla Teresy i jej rodziny.

11.30.Msza chrzcielna Stanisław Juś.

17.00.+Julia Rodzik

18.30.Msza Trydencka. +Agata Zając

Poniedziałek 04.10.

7.00.Gregorianka +Agata Zając

17.00.+Antoni Kotański

Wtorek 05.10.

7.00.+Agata Zając

17.00.Msza Św. Zbiorowa i Nowenna do św.Antoniego.

Środa 06.10.

7.00.+Agata Zając gregorianka

17.00.+Marian,Emilia Dorosz,Kazimierz Helena Greszta,x.Jan Gawroński

Czwartek 07.10.

7.00.+ Agata Zając gregorianka

17.00.+Marianna Ciurysek 6r. Cecylia Gajewska 13r.

20.00.W intencji Artura o wiarę i miłość i opiekę sw.Krzysztofa.

Piątek 08.10.

7.00.+ks dr Jan Gawroński

11.00.+Katarzyna,Franciszek i Kazimierz

17.00.+Maria Gmyz 2.Agata Zając gregorianka.

Sobota 09.10.

7.00.+Agata Zając gregorianka of. Elżbiety Zając.

11.00.+ks.dr Jan Gawroński

17.00.Msza Św. Zbiorowa i Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.

 

XXVI NIEDZIELA 26.09.2021

8.30.+Weronika Piela 2r.

10.00. Bractwo Skaplerza Świętego.

11.30.+Zygmunt Wojda 8r.

17.00.+Stanisław Radliński i dusze czysciowe 17.00.+ Grażyna

Poniedziałek 27.09.

7.00.Gregorianka +Grażyna Misiaczek

17.00.+Leokadia i Jan Nowak 2.+Stanisława i Stanisław Bilowie

Wtorek 28.09

7.00.W intencji Krzysia 10 ur. 2.+Grażyna Misiaczek

17.00.Msza Św. Zbiorowa i Nowenna do św.Antoniego.

Środa 29.09.

7.00.Intencja Pawła 9r. ślubu

17.00. +Michał Hoim im 2.+Grażyna Misiaczek gregorianka

Czwartek 30.09

7.00.+Grażyna Misiaczek gregorianka

17.00.+Zdzisław Strug

20.00.+Bogdan Mucha 3r.,+Krzysztof Tokarski

Piątek 01.10. Pierwszy Piątek Miesiąca.

7.00.+Zbigniew Kruk

11.00.+ks.Dr Jan Gawroński.

17.00.+Agata Zając gregorianka of. Elżbiety Zając.

Sobota 02.10. Pierwsza Sobota Miesiąca.

7.00.+Agata Zając gregorianka of. Elżbiety Zając.

11.00.+Bronisław Mazur

17.00.Msza Św. Zbiorowa i Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.

 ?XVII Niedziela 03.10.2021

8.30.W Intencji Ireny i Ryszarda w rocznicę ślubu, o łaski dla rodziny.

10.00.O łaski dla Teresy.

11.30.Msza chrzcielna Stanisław Juś.

17.00.+Julia Rodzik

18.30.Msza Trydencka.Gregorianka +Agata Zając

XXV NIEDZIELA 19.09.2021

8.30.Gregorianka +Grażyna Misiaczek

10.00.+Maria Kowalczuk

11.30.+Maria Puszka 10m.

17.00.+Ryszard Lewak, Kazimiera i Wacław.

Poniedziałek 20.09.

7.00.Gregorianka +Grażyna Misiaczek

17.00.+Krystyna Gaca 6m.

Wtorek 21.09

7.00.+Grazyna Misiaczek

17.00.Msza Św. Zbiorowa i Nowenna do św.Antoniego.

Środa 22.09.

7.00.+Zbigniew Jabłoński

7.00.+Jacek Kęsicki 2r.

17.00.+Grażyna Misiaczek gregorianka

Czwartek 23.09

7.00.+Halina i Waldemar Popieluch

17.00.+Maria Dymska,Gustaw,Edward,TeresaTomasz. 2.+Ewa Buczek1m.

20.00.+Grażyna Misiaczek gregorianka

Piątek 24.09.

7.00.+Grażyna Misiaczek gregorianka.

11.00.+ks.Dr Jan Gawroński.

17.00.Za żywych i zmarlych członków ADŚ.

Sobota 25.09

7.00.+Grażyna Misiaczek gregorianka.

11.00.+Krystyna Lupa Dec 30 dz.

17.00.Msza Św. Zbiorowa i Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy. 

 

XXIII NIEDZIELA 05.09.2021

8.30.Gregorianka +Grażyna Misiaczek

10.00.+Stanisław i Paulina Smoluchowie

11.30.+Helena Kukiełka 28r.i Aleksandra Surmacz of męża.

17.00.O Boże błog i opiekę dla rodziny Jolanty i Janusza.

Poniedziałek 06.09.

7.00.O przemianę życia dla Jerzego i o łaski dla rodziny.

11.00.Gregorianka +Grażyna Misiaczek

17.00.Dziekczynno błagalna w 27 ślubu Wiesławy i Grzegorza Załogów.

Wtorek 07.09

7.00.+Grazyna Misiaczek

17.00.Msza Św. Zbiorowa i Nowenna do św.Antoniego.

Środa 08.09. Narodzennie Najświetszej Maryi Panny

7.00. Gregorianka +Grażyna Misiaczek of Krystyna Misiaszek

17.00.+Maria Gmyz im i o łaski dla Edwarda Gmyz.

Czwartek 09.09

7.00.+Bronisława Wiktorowicz

17.00.+Franciszka,Regina,Paweł

20.00.+Grażyna Misiaczek gregorianka

Piątek 10.09.

7.00.+Maria Gmyz 7m.

11.00.+Grażyna Misiaczek gregorianka.

17.00.Dziękczynno błagalna w dniu ur.Jarosława

Sobota 11.09

7.00.+Grażyna Misiaczek gregorianka.

11.00.Dziękczynno błagalna w dniu ur. Augustyny.

17.00.Msza Św. Zbiorowa i Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy. 

 

XXII NIEDZIELA 29.08.2021

8.30. Dziękczynno błagalna w dniu 13 ur.Kajetana.

10.00. +Stefania i Józef Skiba

11.30.+Antoni,Kazimierz,Stanisława,Katarzyna,Michał,Mieczysław.

17.00.+Julia Rodzik

Poniedziałek 30.09.

7.00.O jedność i miłość w rodzinie. O Boże błog i opiekę MB dla dzieci.

11.00.Gregorianka +Julia Rodzik zd.Tyburska +15.04

17.00.O Boże błog opiekę MB i św.Patronów dla Ireneusza w dniu urodzin

Wtorek 31.09

7.00.Intencja Tomasza.

17.00.Msza Św. Zbiorowa i Nowenna do św.Antoniego.

Środa 01.09. Cześć dla św. Józefa

7.00.+Mariusz Włoszczuk, Bronisława i Józef Włoszczuk

11.00.Gregorianka +Grażyna Misiaczek of Krystyna Misiaszek

17.00.+Bogusław Churkała 37r. i dusze czyściowe.

Czwartek 02.09 Trwaj przy Chrystusie Eucharystycznym.

7.00.+Grażyna Misiaczek gregorianka

17.00.+Danuta Kowalczuk 6r.-córka, Tadeusz Kowalczyk-mąż.

20.00.W intencji Urszuli i Ryszarda Bojarów i całej rodziny.

Piątek 03.09. Wynagradzaj Bożemu Sercu

7.00.+Zbigniew Kruk

11.00.O Boże błog i łaski dla Łukasza Wypycha i jego rodziny.

17.00.+Grażyna Misiaczek gregorianka.

Sobota 04.09 Wieczernik Maryjny

7.00.+Grażyna Misiaczek gregorianka.

11.00.+Bolesław Sławiński 24r.,Adam 13r.

17.00.Msza Św. Zbiorowa i Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.

XXIII NIEDZIELA 05.09.2021

8.30.Gregorianka +Grażyna Misiaczek

10.00.+Stanisław i Paulina Smoluchowie

11.30.+Helena Kukiełka 28r. of

17.00.O Boże błog i opiekę MB dla rodziny Jolanty i Janusza.

 

XXI NIEDZIELA 22.08.2021

8.30.O Przemienienie Pańskie dla Bogusława i Elizy.

10.00.Bractwo Skaplerza Świętego.

11.30.O łaski dla Sebastiana 16 urodziny.

17.00.+Julia Rodzik

Poniedziałek 23.08.

7.00.Gregorianka +Julia Rodzik zd.Tyburska +15.04

17.00.O zdrowie dla Teresy Koniecznej.

Wtorek 24.08

7.00.+Julia Rodzik

17.00.Msza Św. Zbiorowa i Nowenna do św.Antoniego.

Środa 25.08

7.00.Gregorianka +Julia Rodzik

17.00.+Stanisław i Paulina Smoluchowie

Czwartek 26.08

7.00.+Mariusz Włoszczuk, Edward Chromiec 8r.

17.00.+Stanisław Radliński i dusze czysciowe

20.00.+Julia Rodzik Gregorianka.

Piątek 27.08.

7.00.+Julia Rodzik gregorianka

11.00.+Janina i Jan Krzywińscy

17.00.Za żywych i zmarłych członków Apostolsstwa Dobrej Śmierci.

Sobota 28.08

7.00.Gregorianka +Julia Rodzik

11.00.+Władysława Szałajko 2r.

17.00.Msza Św. Zbiorowa i Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.

XXII NIEDZIELA 29.08.2021

8.30. Dziękczynno błagalna w dniu 13 ur.Kajetana.

10.00. +Stefania i Józef Skiba

11.30.+Antoni,Kazimierz,Stanisława,Katarzyna,Michał,Mieczysław z rodz.Sokołowskich.

17.00.+Julia Rodzik

 

 

WNIEBOWZIĘCIE NMP 15.08.2021

8.30. +Julia Rodzik

10.00. +Stanisław Całuch 4r.

11.30. Rocznica ślubu Beaty i Bartosza dzieci Oliwier i Julian.

17.00.W intencji Ojczyzny. Krucjata Różańcowa.

Poniedziałek 16.08. Święte Jerycho.

7.00.Gregorianka +Julia Rodzik zd.Tyburska +15.04

17.00.+Mariusz Gajewski 2r. Czesław Ciurysek 13r.

20.00.+Jerzy Rycaj i Janina i Czesław Rycaj

Wtorek 17.08

7.00. Gregorianka +Julia Rodzik

11.00.+Gustaw Szumiło 1r.

17.00.Msza Św. Zbiorowa i Nowenna do św.Antoniego.

Środa 18.08

7.00.Gregorianka +Julia Rodzik

17.00.Rocznica ślubu śp.Marii i Edwarda Gmyz 37r.

Czwartek 19.08

7.00.+Julia Rodzik Gregorianka.

17.00.+Maria Puszka 9m.

20.00.+Lukasz Śmiech 18r.

Piątek 20.08.

7.00.+Julia Rodzik

17.00.+Krystyna Gaca 5m.

Sobota 21.08

7.00.Gregorianka +Julia Rodzik

11.00.Franciszkański Zakon Świeckich

17.00.Msza Św. Zbiorowa i Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.

 

XIX NIEDZIELA 8.08.2021

8.30.Urodziny Marii i 15 rocznica ślubu Izabeli i Mariusza.

10.00.+Julia Rodzik

11.30.+Zbigniew Kruk

17.00.W intencji Rafała ur. i jego rodziny.

Poniedziałek 9.08.

7.00.Gregorianka +Julia Rodzik zd.Tyburska +15.04

17.00.+Bronisław Turczaniak 2r.

Wtorek 10.08

7.00. Gregorianka +Julia Rodzik

17.00.Msza Św. Zbiorowa i Nowenna do św.Antoniego.

Środa 11.08

7.00.+ Czesława Dabrowska 37r.

17.00.Gregorianka +Julia Rodzik

Czwartek 12.08

7.00.+Julia Rodzik Gregorianka.

17.00.+Genowefa i Antoni Wiśniewski

20.00.Oddanie czci Trójjedynemu Bogu.

Piątek 13.08.

7.00.+Kazimiera Żuber 28r.

17.00.+Julia Rodzik

Sobota 14.08

7.00.Gregorianka +Julia Rodzik

11.00.Franciszkański Zakon Świeckich

14.00.Msza chrzcielna.

17.00.Msza Św. Zbiorowa i Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.

XVII NIEDZIELA 25.07.2021

8.30.Dziekczynno błagalna o pomoc w trudnych sprawach.

10.00.+Filip Wakuła 40r. Maria, Zofia i Tadeusz, Anna, Jan, Katarzyna

11.30.+Czesław Wójtowicz 20r. 2. +Zofia Skiba

17.00.+ Jarosław Smutniak 30r. 2.+Stanisław Kot 22r.

Poniedziałek 26.07. Św. Joachima i Anny

7.00.Gregorianka +Zofia Skiba zm 12.05

17.00.+Stanisław Radliński i dusze czyściowe

Wtorek 27.07

7.00. Gregorianka +Zofia Skiba

17.00.Msza Św. Zbiorowa i Nowenna do św.Antoniego.

Środa 28.07

7.00. Gregorianka +Zofia Skiba

11.00.+Władysława Szałajko

17.00.O łaski i opiekę M.Bożej dla Krystyny Braszko jej dzieci i wnuków.

Czwartek 29.07

7.00.+Zbigniew,Marianna,Bronisław Franaszkowie.

17.00.+Marian,Emilia Dorosz, Kazimierz Helena Greszta.

20.00.Gregorianka +Zofia Skiba

Piątek 30.07.

7.00.Dziekczynno błagalna w intencji córki Martyny.

11.00.+Zofia Skiba

17.00.W intencji żywych i zmarłych z Apostolstwa Dobrej Śmierci.

Sobota 31.07

7.00. +Wincenty, Janina,Jerzy,Zbigniew,Jadwiga Miazga.

11.00.W intencji LM i ks.Krzysztofa.

17.00.Msza Św. Zbiorowa i Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.

XVIII NIEDZIELA 1.08.2021

8.30. +Roman Horodejczuk 7r.

10.00. +Krystyna Juszczak 12r.

11.30.Msza Gregoriańska śp. Julia Rodzik

17.00.O Miłosierdzie i łaski dla Sylwka, Arka i Justyna i ich rodzin.

XVI NIEDZIELA 18.07.2021

8.30. Gregorianka +Zofia Skiba

10.00. +Henryka Gwiazdowska, Franciszek i Mieczysław

11.30.Przebłaganie za grzechy w rodzinie z prośbą o łaski.

17.00.Dziękczynno błagalna w intencji Eweliny i Damiana.

18.30.+Konrad Kuźma

Poniedziałek 19.07.

7.00.Gregorianka +Zofia Skiba zm 12.05

17.00.+Maria Puszka 8m.

Wtorek 20.07 Wspomnienie Bł. Czesława

7.00. Gregorianka +Zofia Skiba

17.00.Msza Św. Zbiorowa i Nowenna do św.Antoniego.

Środa 21.07

7.00. Gregorianka +Zofia Skiba

17.00.+Czesław Zgnilec

Czwartek 22.07 Święto św.Marii Magdaleny

7.00.+Franciszka i Wojciech Kasiedczak i ++w czyściu.

17.00.Dziękczynno błagalna w 42 ur. Sylwi.

20.00.Gregorianka +Zofia Skiba

Piątek 23.07. Święto św.Brygidy Szwedzkiej Patronki Europy

7.00.Gregorianka +Zofia Skiba

11.00.+Anna Sempruch im

17.00.Józefa Biernacka 13r. o łaskę nieba.

Sobota 24.06 Wspomnienie Św. Kingi

7.00. Gregorianka +Zofia Skiba

11.00.Dziękczynno-błagalna za żywych zmarłych z rodz. Wiśniewskich.

17.00.Msza Św. Zbiorowa i Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.

XVII NIEDZIELA 25.07.2021

8.30. Intencja Sławomir Tutka.

10.00. +Filip Wakuła 40r. Maria, Zofia i Tadeusz, Anna, Jan, Katarzyna

11.30.+Czesław Wójtowicz 20r. 2. +Zofia Skiba

17.00.+ Jarosław Smutniak 30r. 2.+Stanisław Kot 22r.

 

XV NIEDZIELA 11.07.2021

8.30. Msza Trydencka +Zofia Skiba

10.00. Dziękczynna rocznica ślubu Marka i Jadwigi.

11.30.+Małgorzata Koc 1m. 2.+Bernard Wojda 8r.

17.00.+ Henryk Królikowski 90 ur.

Poniedziałek 12.07.

7.00.+Zofia Skiba zm 12.05

17.00.+Marian Emilia, Kazimierz, Helena 2.+Jan Smoluch

Wtorek 13.07

7.00. Gregorianka +Zofia Skiba zm.12.05.

17.00.Msza Św. Zbiorowa i Nowenna do św.Antoniego.

Środa 14.07

7.00. +Kazimierz Jaskulecki 22r.

17.00.+Zbigniew Domina 3r. 2. Gregorianka +Zofia Skiba

Czwartek 15.07

7.00.+Maria,Stanisław,Andrzej Pala

17.00.Do Miłosierdzia Bożego przebłaganie za grzechy w rodzinie.

20.00.Gregorianka +Zofia Skiba

Piątek 16.07.

7.00.Za dusze w czysciu cierpiące.

11.00.W intencji Marii w dniu imienin.

17.00.W inyencji Łukasza o Miłosierdzie Boże i Przemienienie Pańskie.

20.00.Gregorianka +Zofia Skiba

Sobota 17.06

7.00. Gregorianka +Zofia Skiba

11.00. Dziękczynna za łaskę pielgrzymki.

17.00.Msza Św. Zbiorowa i Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.

XVI NIEDZIELA 18.07.2021

8.30. Gregorianka +Zofia Skiba

10.00. +Henryka Gwiazdowska, Franciszek i Mieczysław

11.30.Przebłaganie za grzechy w rodzinie z prośbą o łaski.

17.00.Dziękczynno błagalna w intencji Eweliny i Damiana.

18.30.+Konrad Kuźma

XIV NIEDZIELA 04.07.2021

8.30. +Elżbieta Brudzińska

10.00. +Henryk Gawłowski

11.30.+Feliks Bulak

17.00.Dziekczynna 2 ur.Zuzanny.

 

Poniedziałek 05.07.

7.00.+Czesława i Lucjan Milczuk of koleżanek i kolegów Zespołu Szkół

17.00.+Jerzy 52r. 2.+Jan Smoluch 3.+Zofia Skiba

Wtorek 06.07

7.00. Gregorianka +Zofia Skiba zm.12.05.

17.00.+Jan Kukułowicz r.40

Środa 07.07

7.00. +Adam Słowik o łaskę nieba

17.00.W intencji Danuty Kamińskiej 2. Gregorianka +Zofia Skiba

Czwartek 08.07

7.00.Gregorianka +Zofia Skiba

17.00.Rocznica ślubu Edyty i Mateusza i łaski dla Basi i Marysi.

20.00.+ Elżbieta Brudzińska 30 dz. 2.O łaski dla Eżbiety w dniu imienin.

Piątek 09.07.

7.00.Gregorianka +Zofia Skiba

11.00.+ Maria Gmyz 5m.

17.00.+Zdzisław Makijewski

Sobota 10.06

7.00. Gregorianka +Zofia Skiba

11.00. Msza Trydencka O łaski dla Anny Słowik w dniu urodzin.

17.00.Msza Św. Zbiorowa i Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.

 

XV NIEDZIELA 11.07.2021

8.30. Msza Trydencka +Zofia Skiba

10.00. Dziękczynna rocznica ślubu Marka i Jadwigi.

11.30.+Małgorzata Koc 1m. 2.+Bernard Wojda 8r.

17.00.+ Henryk Królikowski 90 ur.

XII NIEDZIELA 20.06.2021

8.30. +Krystyna Gaca

10.00.O zdrowie i łaski dla Heleny i szcześliwą operację.

11.30. +Maria Puszka 7m. 2.+Kazimiera Krupa

17.00.+Krzysztof Wnuk 2r.

18.30. Msza Trydencka.

Poniedziałek 21.06.

7.00.Za dusze w czyściu cierpiące.

17.00.Msza Gregoriańska sp.Kazimiera Krupa

Wtorek 22.06

7.00. Msza Gregoriańska +Kazimiera

17.00. Msza Św. zbiorowa i Nowenna do św.Antoniego.

Środa 23.06

7.00. Msza Gregoriańska +Kazimiera

17.00.+Jan Smoluch im.

Czwartek 24.06

7.00.Msza Gregoriańska +Kazimiera.

11.00.Dziękczynna za żyjących i zmarłych dobrodziejów i łaski dla nich.

17.00.+Maria, Bazyli i Kazimierz Stańko.

20.00.+Katarzyna i Jan Pałkowie

Piątek 25.06

7.00.W intencji przebłagalnej za grzech aborcji.

11.00. +Elżbieta Brudzińska 11.00. +Kazimiera Krupa

17.00.+Stanisław Radliński 17.00. SKOK Blachnikiego.

Sobota 26.06

7.00. Gregorianka +Kazimiera

11.00.+Wanda i Stanisław Maksymowicz,Alicja Tkaczyk,Dominika i Jan.

11.00.+Elżbieta Brudzińska.

17.00. Msza zbiorowa. Nowenna do Matki Bożej Nieustajacej Pomocy.

XII NIEDZIELA 27.06.2021

8.30. Msza Trydencka +Elżbieta Brudzińska

10.00. +Danuta Kopytowska 5r.

11.30.Dziękczynna za łaski dla rodziny,szcześliwą operację i opiekę.

17.00.+ Krystyna Michta 3m. of kolegów i koleżanek z pracy.

17.00.Msza Gregoriańska + Kazimiera Krupa

XI NIEDZIELA 13.06.2021

8.30. Msza Trydencka +Ryszard Ciuraszkiewicz

10.00.Rycerstwo Niepokalanej+Kazimiera

11.30.O łaski dla Wojciecha Czerski ur.

17.00.+ Wiesława i Marian Łowiccy

Poniedziałek 14.06.

7.00.Msza Gregoriańska sp.Kazimiera Krupa

17.00.+Marian, Emilia Dorosz, Kazimierz,Halina Greszta.

17.00.+Dariusz Wojno 15r. Ludwika i Mieczysław Wytryszcz.

Wtorek 15.06

7.00. Msza Gregoriańska +Kazimiera

17.00. Msza Św. zbiorowa i Nowenna do św.Antoniego.

Środa 16.06

7.00. O łaski dla Ryszarda i Józefy w rocznicę ślubu.

17.00.+Kazimiera Krupa

20.00.W intencji Artura o uzdrowienie duszy i ciała.

Czwartek 17.06

7.00.W intencji Krzysia 10lat o dary Ducha Św, zdrowie i miłość rodziców

11.00.Dziekczynno błagalna w dniu 53 święceń kapłańskich ks.Zdzisława.

17.00.Msza Gregoriańska +Kazimiera

20.00.+Elżbieta Brudzińska

Piątek 18.06

7.00.W intencji Ali 8lat o dary Ducha św, zdrowie i miłość rodziców.

11.00. Gregorianka +Kazimiera

17.00.Apostolstwo Dobrej Śmierci za żywych i zmarłych.

Sobota 19.06

7.00. Gregorianka +Kazimiera

11.00.Legion Maryi.

17.00. Msza zbiorowa. Nowenna do Matki Bożej Nieustajacej Pomocy.

XII NIEDZIELA 20.06.2021

8.30. Msza Trydencka +Krystyna Gaca

10.00.Msza Chrzcielna

11.30.+Maria Puszka 7m. 11.30. +Kazimiera Krupa.

17.00.+Krzysztof Wnuk 2r.

X NIEDZIELA ZWYKŁA 06.06.2021

8.30. Msza Trydencka +Kazimiera Krupa

10.00.+Stanisław Dobek, Maria i Franciszek Szusta

11.30.+Henryk Czerski 35r.

11.30.+Zbigniew Kruk 1r.

17.00.+ Stanisława Korol 1r.

Poniedziałek 07.06.

7.00.+Leokadia Cycowa 5r. Zdzisław, Zbigniew.

17.00.Msza Gregoriańska sp.Kazimiera Krupa

18.30.Msza Trydencka+Adam Słowik

Wtorek 08.06 Św. Jadwigi Królowej

7.00. Msza Gregoriańska +Kazimiera

17.00. Msza Św. zbiorowa i Nowenna do św.Antoniego.

Środa 09.06

7.00. O łaske wiary dla Pawła

17.00.+Kazimiera Krupa

Czwartek 10.06 Oktawa Bożego Ciała

7.00.Msza Gregoriańska +Kazimiera

11.00.+Maria Gmyz

17.00.Przez Niepoklane Serce Maryi do TrójcyPrzenaj.w intencji rodziny.

20.00.W dniu imienin Bogumiły o dary Duch św.opiekę Matki Bożej

Piątek 11.06 Uroczystość Przenajświętszego Serca Pana Jezusa

7.00.W dniu ur.Szymona i Dominiki Sołtys.

11.00. Przez Niepoklane Serce Maryi do TrójcyPrzenaj.w intencji rodziny.

17.00.Dziękczynno błagalna za 49 ur.

Sobota 12.06 Wspomnienie Niepoklanego Serca NMP

7.00. Gregorianka +Kazimiera

11.00.Przez Niepokalane Serce NMP do TrójcyPrzenaj.w intencji rodziny.

17.00. Msza zbiorowa. Nowenna do Matki Bożej Nieustajacej Pomocy.

XI NIEDZIELA ZWYKŁA 13.06.2021

8.30. Msza Trydencka +Ryszard Ciuraszkiewicz 27r.

10.00.+Rycerstwo Niepokalanej

11.30.O łaski dla Wojciecha Czerskiego w dniu urodzin.

17.00.+Wiesława i Marian Łowiccy.

ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO 23.05.2021

8.30. Msza Trydencka +Sabina Dziura

10.00.Bractwo Skaplarza Świętego +Władysława Mróz 30dz.

11.30.O łaski dla Jasia 4ur i Boże błog dla rodziców i rodzeństwa.

17.00.+ Krystyna Michta of kolegów z pracy

Poniedziałek 24.05.

7.00.+Sabina Dziura

17.00.+ Tadeusz Marczuk 52r. Marianna, Czesław zm z rodz.

Wtorek 25.05

7.00. Msza Gregoriańska +Sabina

17.00. Msza Św. zbiorowa i Nowenna do św.Antoniego.

Środa 26.05

7.00. +Tadeusz 2r. Maria 1r. Gredyś

17.00.+Stanisław Radliński i dusze w czysciu.

Czwartek 27.05

7.00.Msza Gregorianka +Sabina.

17.00.+Maria, Emilia Dorosz, Kazimierz,Helena Greszta.

20.00.+Julia Rodzik

Piątek 28.05

7.00.+Msza Gregorianka +Sabina.

11.00. +Władysława Szałajko

17.00.Apostolstwo Dobrej Śmierci za żywych i zmarłych.

Sobota 29.05

7.00. Gregorianka +Sabina Dziura

17.00. Msza zbiorowa. Nowenna do Matki Bożej Nieustajacej Pomocy.

UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY ŚWIĘTEJ 30.05.2021

8.30. Msza Trydencka +Jadwiga Kukiełka 3r.

10.00.+Sabina Dziura

11.30.+Eugeniusza 18r. Maria i Franciszek Suchorzewscy.

17.00.+Jakub Zimoń 3r.

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE 16.05.2021

8.30. Msza Trydencka

10.00.+Sabina Dziura

11.30.+Wiesława Dzioch 6r. of męża i dzieci.

17.00.Krucjata Różańcowa za Ojczyznę

18.30.+Czesława Kołodziejczuk

Poniedziałek 17.05.

7.00.+Sabina Dziura

11.00.+Włodzimierz i z rodz.Adamczuków i Wiatrów

17.00.+ Józef Socki

Wtorek 18.05

7.00. Msza Gregoriańska +Sabina

17.00. Msza Św. zbiorowa i Nowenna do św.Antoniego.

Środa 19.05

7.00. Msza Gregoriańska +Sabina

17.00.+Maria Puszka 6m.

Czwartek 20.05

7.00.O łaski dla Krzysia w dniu komunii,o dary Ducha św.dla jegorodziny

17.00.Msza Gregorianka +Sabina.

20.00.+Krystyna Gaca

Piątek 21.05

7.00.+Mieczysław Jaskulecki 21r.

11.00. +Krystyna Mydlak of koleżanek z klasy Liceum Pedagogicznego

17.00.+Julia Rodzik im. i o wiarę dla dzieci i ich rodzin.

Sobota 22.05

7.00. Gregorianka +Sabina Dziura

11.00.Franciszkański Zakon Świeckich

17.00. Msza zbiorowa. Nowenna do Matki Bożej Nieustajacej Pomocy.

 

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 09.05.2021

8.30. Msza Trydecka +Sabina

10.00. +Genowefa i Józef Wysocki,Tadeusz,Helena,Jan.

11.30.O łaski dla Marii,Pawła,Katarzyny i Anny Szynkarczuk.

11.30.+Maria,Filip,Katarzyna,Zofia, Tadeusz z Wakuła i Łaszuki.

17.00.+Aniela,Stanisław 39r. ,Bolesław 22r. z Fusiarzów

1Poniedziałek 10.05.

7.00.+Sabina Dziura

11.00.+Feliksa Siemko,Mieczysław,Janina,Michał.2.Dziękczynno błagalna

17.00.+Maria Gmyz 3m 2.+Julia Rodzik

20.00. Intencja Ewa Malicka.

Wtorek 11.05

7.00. Msza Gregoriańska +Sabina

11.00.+Julia Rodzik

17.00. Msza Św. zbiorowa i Nowenna do św.Antoniego.

20.00.Intencja Ewa Malicka.

Środa 12.05

7.00. Msza Gregoriańska +Sabina

11.00.+Jan 25r,Feliksa,Jan,Marianna,Mieczysław,Stanisław,Edward.

17.00.O dary Ducha Św. i zdanie egzaminów. O łaski dla Wiesławy.

20.00.Intencja Ewa Malicka.

Czwartek 13.05

7.00.+Msza Gregorianka +Sabina

11.00.Dziekczynno błagalna za zakończenie sprawy Rafała.

17.00.+Maria, Emilia Dorosz,Kazimierz,Helena Greszta.

20.00. Za dusze w czyściu cierpiace. 2.+Julia Rodzik

Piątek 14.05

7.00.+Msza Gregorianka +Sabina

11.00. W intencji Wandy Król o Boże błogosławienstw dla niej i rodziny.

17.00.W intencji Elżbiety i Agaty o wytrwałość i zdrowie i opiekę.

20.00.+Julia Rodzik i o wiarę dla dzieci i ich rodzin.

Sobota 15.05

7.00. Gregorianka +Sabina Dziura

11.00.Suma Odpustowa

17.00. Msza zbiorowa. Nowenna do Matki Bożej Nieustajacej Pomocy.

 

V NIEDZIELA WIELKANOCNA 02.05.2021

8.30. +Jan Kowalczuk 49r.

10.00.+Stanisław Kozłowski 2.+Julia Rodzik

11.30. O łaski dla Natalii i Zbigniewa 4r.slubu.

17.00. +Sabina Dziura gregorianka.

Poniedziałek 03.05. Uroczystość NMP Królowej Polski

8.30.Gregorianka +Stanisław Kozłowski

10.00.+Sabina Dziura

11.30.O Boże błog.opiekę Matki Bożej dla rodziców Edwarda i Mirosławy

17.00. + Bronisława Zańko 6r. Mieczysław Zańko 12r.

Wtorek 04.05

7.00. Msza Gregoriańska +Sabina

17.00. Msza Św. zbiorowa i Nowenna do św.Antoniego.

Środa 05.05

7.00. Msza Gregoriańska +Sabina

17.00.+Mariusz Włoszczuk

Czwartek 06.05

7.00.+Adam Jaskulecki 3r.

17.00.+Msza Gregorianka +Sabina

20.00. O łaski dla Ireny i jej rodziny.

Piątek 07.05

7.00.+Zbigniew Kruk

11.00.Gregorianka +Stanisław

17.00.O łaski dla Ireny Adamczuk im.

18.30.Msza Trydencka

Sobota 08.05

7.00. Gregorianka +Sabina Dziura

11.00.+Stanisław Sokołowski 23r. Antoni,Kazimierz z Kontków

17.00. Msza zbiorowa. Nowenna do Matki Bożej Nieustajacej Pomocy.

18.30.Msza Trydencka

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 25.04.2021

8.30. Msza Gregoriańska +Stanisław Kozłowski

10.00. +Ewa Tyrka 3r. i Feliks Tyrka 14r.

11.30.+Dr Roman Cioch 29r.

11.30.W dniu imienin w intencji ks.Marka.

17.00.+Krystyna Michta 30dz. of syna.

Poniedziałek 26.04.

7.00.Gregorianka +Stanisław Kozłowski

11.00.O udrowie na duszy i ciele dla Szymona.

17.00. +Stanisław Radliński

Wtorek 27.04

7.00. Msza Gregoriańska +Stanisław Kozłowski

11.00. O zdrowie duszy i ciała dla Zofii.

17.00. Msza Św. zbiorowa i Nowenna do św.Antoniego.

Środa 28.04

7.00. +Władysława Szałajko

11.00.O szczęśliwie zdanie matury dla Anity.

17.00.Msza Gregoriańska +Stanisław Kozłowski

Czwartek 29.04

7.00. Msza Gregoriańska +Stanisław

17.00.+Marian,Emilia,Kazimierz,Helena Greszta.

20.00. O łaski dla Gabriela

Piątek 30.04

7.00. Gregorianka +Stanisław

11.00.+Jan Duda 1r.

17.00.Apostolstwo Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci.

Sobota 01.05

7.00. Gregorianka +Sabina Dziura 2.+Józef i Józefa Harcej

11.00.+Julia Rodzik. 2.+Stanisław. 3.+Jerzy Braszko i zm z rodziny.

17.00. Msza zbiorowa. Nowenna do Matki Bożej Nieustajacej Pomocy.

18.30.Msza Św. Trydencka

V NIEDZIELA WIELKANOCNA 02.05.2021

8.30. +Jan Kowalczuk 49r.

10.00.+Stanisław Kozłowski 2.+Julia Rodzik

11.30. O łaski dla Natalii i Zbigniewa 4r.slubu.

17.00. +Sabina Dziura gregorianka.

III NIEDZIELA WIELKANOCNA 18.04.2021

8.30. +Feliksa i Czesław Szatkowscy, Ryszard Kozyra

10.00. +Stanisław Kozłowski. Msza gregoriańska.

11.30. +Malowanych,Kuczyńskich, Paradów. 2.+Grażyna Misiaszek

17.00. Krucjata Różańcowa za Ojczyznę.2.O uzdrowienie Zofii

18.30. O zdrowie dla Kariny.

Poniedziałek 19.04.

7.00.Gregorianka +Stanisław Kozłowski

11.00.Msza Trydencka. O wypełnienie woli Bożej dla Edyty i Marcina.

17.00. + Maria Puszka 5m.

Wtorek 20.04

7.00. Msza Gregoriańska +Stanisław Kozłowski

11.00. Msza Trydencka +Tadeusz Wróblewski.

17.00. Msza Św. zbiorowa i Nowenna do św.Antoniego.

Środa 21.04

7.00. O życie wieczne dla ++Tyburskich,Rozmusów i Rodzików.

11.00.Msza Trydencka. O przemianę serca dla Krystiana i Natalii.

17.00.Msza Gregoriańska +Stanisław Kozłowski

Czwartek 22.04

7.00. Gregorianka

17.00.+Mieczysław Kucharski 8r.

20.00. O światło Ducha Św. i opiekę Matki Bożej dla Martyny 24 ur.

Piątek 23.04

7.00. Gregorianka +Stanisław

11.00.+Wojciech Chrysiak im.

17.00.+Władysława Portka 12r.

Sobota 24.04

7.00. Gregorianka +Stanisław

11.00.O Boże błog i łaski potrzebne dla Agnieszki i jej rodziny w dniu im.

17.00. Msza zbiorowa. Nowenna do Matki Bożej Nieustajacej Pomocy.

 

NIEDZIELA MIłOSIERDZIA BOŻEGO 11.04.2021

8.30. Diękczynno błagalna za dar sakramentu chrztu.

10.00. 1.Ołaski dla Adasia.2. 40 ur.Iwony. 3.O szczęśliwe rozwiązanie.

11.30.Zamojska Rodzina Katyńska.

17.00.1.Wintencji Reginy94ur.2.OłaskidlaArkadiusza.3.OzdrowieRyszarda

Poniedziałek 12.04.

7.00.Intencja Tomasza

11.00.Gregorianka +Stanisław Kozłowski

17.00. + + z rodziny Dorosz i Greszta

Wtorek 13.04

7.00. Msza Gregoriańska +Stanisław Kozłowski

11.00. Msza Trydencka O szczęśliwe rozwiązanie i łaski dla rodziców.

17.00. Msza Św. zbiorowa i Nowenna do św.Antoniego.

Środa 14.04

7.00. Intencja Tomasza

11.00.+Edward Toniak9r.Stanisław,Karolina,Józef,Artur.2.Gregorianka.

17.00.Dziękczynna 2ur.Weroniki.

Czwartek 15.04

7.00. Gregorianka

11.00.Msza Trydencka.O zdrowie duszy i ciała dla Justyny i Miłosza.

17.00.+Zofia Sokolińska 4r.

20.00. Gregorianka.+Stanisław.

Piątek 16.04

7.00. O żywą wiarę i błog Boże dla dzieci i ich rodzin.

11.00.Gregorianka +Stanisław

17.00.O zdrowie dla Wiesława i jego rodziny

20.00.Msza Trydencka.W intencji Ojczyzny.

Sobota 17.04

7.00. Gregorianka +Stanisław

11.00.Dziękczynno błagalna za ocalenie życia.

17.00. Msza zbiorowa. Nowenna do Matki Bożej Nieustajacej Pomocy.

 

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA 04.04.2021

8.30.10.00.11.30,17.00

  1. Poniedziałek 05.04.

8.30. 10.00. 11.30.17.00.

Wtorek 06.03

7.00. Msza Gregoriańska +Stanisław Kozłowski

11.00. Intencja Nowenny V

17.00. Msza Św. zbiorowa i Nowenna do św.Antoniego.

Środa 07.04

7.00. Gregorianka +Stanisław

11.00.Intencja Nowenny VI

17.00.+Mariusz Włoszczuk, Kazimiera,Jan,Edward Chromiec.

Czwartek 08.04

7.00. Gregorianka

11.00.Intencja Nowenny.

17.00.+Genowefa Wysocka

20.00. Za dusze w czyściu cierpiące.

Piątek 09.04

7.00. Gregorianka

11.00.1.Intencja Nowenny VIII. 2.W intencji Wandy.

17.00.+Kornelia,Janina,Helena,Włodzimierz,Antoni,Zenon,dusze czyścio

Sobota 10.04

7.00. Gregorianka

11.00. +Maria Gmyz 2m.

17.00.Intencja Nowenny IX.

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 28.02.2021

8.30. Msza Trydencka. + Mirosław Ostaszewski

10.00. Bractwo Szkaplerza Świętego +Maria

11.30.+ Łucja i Tadeusz Tatara i Marianna i Czesław Kot

17.00. + Teofila Kulasza of Janusza i Jadwigi Gaca

Poniedziałek 01.03

7.00. + Maria

11.00.+Władysław Greszta

17.00. + Maria Teresa Dziedzic

Wtorek 02.03

7.00. +Maria

17.00. Msza św. zbiorowa i Nowenna do św.Antoniego.

Środa 03.03

7.00. + Maria

11.00.+Janina Zych of Janusz i Jadwiga Gaca

17.00.+Józef Marianna Kondrad Kazimiera Miszaszek

Czwartek 04.03

7.00. + Kazimierz Jaskulecki

17.00.+Maria

20.00. O zdrowie i łaski dla Bronisławy i Krzysztofa 61r.slubu.

Piątek 05.03

7.00. + Zbigniew Kruk

11.00. + Maria

17.00.+ Mariusz Włoszczuk, Kazimiera i Jan Chromiec i Edward

Sobota 06.03

7.00. Gregorianka + Maria

11.00. +Teresa i Tomasz Wierzbicki, Maria i Gustaw, Edward z Dymskich

17.00.Msza Św.Zbiorowa. Nowenna do M.B.Nieustajacej Pomocy.

 

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 07.03.2021

8.30. Msza Trydencka. + Maria

10.00. +Apolonia, Jacek,Piotr Zimoląg i zm z rodz.

11.30.+Tadeusz Bałabuch zm.17.01. of Władysławy Bonieckiej.

17.00. Dziekczynno błagalna 87 r urodzin Aleksandry Wojda

 

V NIEDZIELA 07.02.2021

8.30. Msza Trydencka +Adam Słowik

10.00. +Edward 7r.Maria i Gustaw Dymscy,Teresa iTomasz Wierzbicki

    1. 11.30.O Boże błog i łaski w dniu ur. Kamila Czerskiego

17.00. Dziekczynno błagalna w intencji Eweliny Gdańskiej ur.

Poniedziałek 08.02

7.00. O uzdrowienie dla Bogumiły

17.00. 1.+ Tadeusz Bałabuch 2.+Genowefa Wysocka

Wtorek 09.02

7.00. O uzdrowienie dla Bogumiły

17.00.Msza Św. Zbiorowa. Nowenna do św.Antoniego.

Środa 10.02

7.00. Dziękczynna za otrzymane łaski.

17.00.1.+Tadeusz Bałabuch 2.O uzdrowienie dla Bogumiły

Czwartek 11.02 Światowy Dzień Chorych

7.00. O uzdrowienie dla Bogumiły

11.00.O zdrowie dla Jana Harczuka

17.00.1. + Maria Chmielewska 1m. 2.+ Henryk Królikowski 7dz.

20.00. Dzieło Świętych Aniołów i łaski dla o.Clemensa.

Piątek 12.02

7.00. O uzdrowienie dla Bogumiły

17.00.+ z rodz.Gresztów, Doroszów, Pieńkowskich.

Sobota 13.02

7.00. O uzdrowienie dla Bogumiły

17.00.Msza Św.Zbiorowa. Nowenna do M.B.Nieustajacej Pomocy.

 

VI NIEDZIELA 14.02.2021

8.30. Msza Trydencka. O łaski dla Andrzeja Wójtowicza 50 ur.

10.00. Rycerstwo Niepokalanej. O uzdrowienie dla Bogumiły

11.30.+Zbigniew Kruk, Irena Kokoć 13r. I Marian 36r.

17.00. + Bogdan Zając 8r.

Liturgia w Kościele Rektoralnym

św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Zamościu

 

III NIEDZIELA Po Objawieniu  Pańskim 24.01.2021

8.30.O łaski dla Wiktora w 14 urodziny.

10.00. +Zbigniew Kruk

11.30.+Józefa Greszta 25r i zm z rodz.

17.00. O beatyfikację ks.Franciszka Blachnickiego

 

Poniedziałek 25.01

7.00.O przebaczenie grzechów i uzdrowienie w rodzinie.

17.00. + Stanisław Radliński i dusze w czyścu.

Wtorek 26.01

7.00. O żywą wiarę i błog Boże dla dzieci i ich rodzin.

17.00.Msza Św. zbiorowa. Nowenna do św.Antoniego.

Środa 27.01

7.00. +Marek Kucharski 1r.

17.00.+Teresa Zając i Lech Zając i zm. z rodziny.

Czwartek 28.01

7.00. + Władysława Szałajko

17.00. + Marianna Jaskulecka 2r.

20.00. W intencji Opus Angelorum

Piątek 29.01

7.00. +ks. Leszek Surma,ks.Józef Szczypa,oMaciej Zięba,Jan i Teresa Tur

17.00. Za żywych i + członków Apostolstwa Dobrej Śmierci.

Sobota 30.01

7.00. + zm z rodz.Doroszów, Pieńkowskich i Gresztów.

11.00. Dziękczynno błagalna 30 urodziny Jakuba.

17.00.Msza Św.Zbiorowa. Nowenna do M.B.Nieustajacej Pomocy.

 

IV NIEDZIELA PO OBJAWIENIU 31.01.2021

8.30. Msza Trydencka. +Jan Matys 29r. ++ z rodz.

10.00. Bractwo Skaplerza Świętego

11.30.+Irena Pelagia Cioch, Zofia Tadeusz Wierzchowscy

11.30. W intencji NSZZ Solidarność Rolników

17.00. w intecji Beaty i Krzysztofa Sowów 30lecie ślubu.

II NIEDZIELA Po Objawieniu Pańskim 17.01.2021

8.30. Msza Trydencka 40 lecie ślubu Elżbiety i Krzysztofa

10.00.O łaski dla Damiana i jego rodziny.

    1. O szcześliwy powrót i łaski dla Moniki i jej rodziny

17.00. W intencji Ojczyzny.Krucjata Różancowa

 

Poniedziałek 18.01

7.00.O łaski dla rodziny Stanisławy

17.00. +Helena Pańczyk 3r.

Wtorek 19.01

7.00. +ks.Ludwik Madej

17.00.Msza Św. Zbiorowa. Nowenna do św.Antoniego.

Środa 20.01

7.00. +ks.Ludwik Madej

17.00.+Mariusz Włoszczuk,Henryk Chromiec,Bronisław Włoszczuk.

Czwartek 21.01

7.00. + ks. Ludwik Madej

17.00. + Henryk Zwolan w dniu im. i ur.

20.00.+Marian Świerczek 23r i zm z rodz.

Piątek 22.01

7.00. + ks. Ludwik Madej

17.00.+ Maria Puszka 2m.

Sobota 23.01

7.00. + zm z rodz.Doroszów, Pieńkowskich i Gresztów.

17.00.Msza Św.Zbiorowa. Nowenna do M.B.Nieustajacej Pomocy.

 

III NIEDZIELA PO OBJAWIENIU 24.01.2021

8.30. Msza Trydencka. O łaski dla Wiktora 14 ur.

10.00. +Zbigniew Kruk

11.30.+Józefa Greszta 25r i zm z rodz.

17.00. O beatyfikację ks.Franciszka Blachnickiego

ZAŁĄCZNIKI
Aktualności
  • Czwartek, 21 stycznia 2021 ogloszenia

    „Czy znajdę w tobie wiarę, jak powtórnie Przyjdę?” Te słowa Pana  Jezusa Chrystusa skierowane są do każdego z nas. Każdy dzień, godzina, minuta, sekunda, uderzenie ...

dalej
dalej
Ciekawostki
Dawny kościół klasztorny reformatów, pod wezwaniem św. Piotra z Alkantary został ufundowany w 1674 roku przez Hieronima Żaboklickiego. Pierwsza kaplica zlokalizowana w budynku zaadaptowanym na ten cel, została poświęcona w 1674 roku przez biskupa Mikołaja Świrskiego. Kamień węgielny pod budowę nowego kościoła był poświęcony w 1680 roku, a pod budowę klasztoru w 1683 roku.
dalej

Rektorat Kościoła pw. św. Katarzyny
ul. Ormiańska 11/2, 22-400 Zamość

tel.: 84 627 15 99
e-mail: rektorat@katarzyna-zamosc.pl

  • 57502923_664447963978413_7957154594969092096_n1597
  • 57395834_664447837311759_7918517077764210688_n1597
  • 57262894_664447527311790_6572294166204645376_n1597
  • 57168326_664448210645055_3441256947221790720_n1597
  • 57155459_664447803978429_6118205643573690368_n1597
Kościół Rektoralny Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Zamościu. "Boże, Ty ukazujesz moc w ludzkiej słabości, od Ciebie święta Katarzyna otrzymała siłę do zniesienia męczeństwa, niech wszystkim, którzy radują się jej chwałą, zawsze wyprasza łaskę do przezwyciężania pokus"
Zapytanie
Poleć stronę
  • gal1902
  • gal2397
  • gal3625